امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28260
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 84
محمد هاشم سلیم آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه ایام ماه مبارک رمضان فرصت ارزشمندی است تا خیرین و نیکوکاران به نیازمندان ...

محمد هاشم سلیم آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه ایام ماه مبارک رمضان فرصت ارزشمندی است تا خیرین و نیکوکاران به نیازمندان کمک کنند، اظهار داشت: جامعه خیرین حامی معلولان کشور امسال برگزاری گلریزان‌های استانی و ملی را در دستور کار خود قرار داده است که نتایج خوبی را در برداشته است.

وی تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان در چند مرحله، گلریزان در استان‌های مختلف از جمله استان خراسان رضوی، تهران و اراک برگزار شده است که کمک‌های قابل توجهی برای معلولان جمع‌آوری شده است.

سلیم آشتیانی گفت: جامعه خیرین حامی معلولان کشور بنا دارد تا پایان رمضان امسال تحولی را در زندگی خانواده‌های چند معلول به وجود آورد و در این بخش تلاش می‌کند تا با تأمین سهم آورده این افراد کمک قابل توجهی را به این قشر از جامعه داشته باشد.

عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور ادامه داد: از ابتدای ماه رمضان تا به امروز و با برگزاری گلریزان در چند استان بیش از 8 میلیارد تومان جمع آوری شده است که تا پایان رمضان قطعاً این رقم افزایش خواهد یافت.

سلیم آشتیانی افزود: خیرین کمک‌های خوبی را در این چند روز از رمضان داشته‌اند به طوری که در گلریزان مجمع خیرین حامی معلولان استان مرکزی یک خانم مبلغ 3 میلیارد تومان برای این قشر از جامعه کمک کرد.

وی تصریح کرد: گلریزان‌های جامع خیرین حامی معلولان کشور در روز‌های آتی در قم، گیلان، قزوین و گرگان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها