امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28262
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 67
افشین مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به آمادگی شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ جهت صدور کارت هوشمند اظهار داشت: ما آمادگی خود ...

افشین مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به آمادگی شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ جهت صدور کارت هوشمند اظهار داشت: ما آمادگی خود را در این بخش از سازمان بیمه سلامت اعلام کرده‌ایم و از زمانی که کارت هوشمند سلامت برای بیمه‌های پایه صادر شود ما نیز در زمان کوتاه کارت هوشمند توزیع خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: هم اکنون بیش از 3 میلیون نفر تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ هستند که از خدمات مختلف این شرکت بیمه‌ای بهره‌مند می‌شوند.

مقصودی خاطر نشان کرد: گسترش خدمات به ویژه برای بازنشستگان یکی از تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ است به طوری که مراجعه‌کنندگان می‌توانند هزینه‌های داروهای شیمی‌درمانی را بدون سقف دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ ادامه داد: با انجام قرارداد صندوق بازنشستگی کشوری با شرکت آتیه مجدداً بازنشستگان تحت پوشش بیمه طلایی قرار گرفتند که در فاز دوم خانواده‌های آنها نیز از این تسهیلات استفاده کرده اند.

وی تأکید کرد: از ابتدا قرار بود تمامی بازنشستگان به همراه خانواده‌شان برای تکمیل مشخصاتشان به دفاتر و نمایندگی‌های شرکت آتیه‌سازان حافظ مراجعه کنند که با توجه به درخواست بازنشستگان و همچنین ازدحام دفاتر و نمایندگی آتیه این بند از قرار داد حذف شد و تنها بازنشستگانی به شرکت آتیه مراجعه خواهند کرد که تمایلی به پوشش بیمه آتیه سازان حافظ ندارند.

 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها