امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28265
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 105
غلامرضا حسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان شرکت‌کننده در بیست‌وهفتمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی تا ...

غلامرضا حسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان شرکت‌کننده در بیست‌وهفتمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی تا ساعت 23 روز شنبه پنجم مرداد ماه 92 تمدید شد.
وی ادامه داد: داوطلبان باید از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir، نسبت به انتخاب رشته اینترنتی خود اقدام کنند.
حسن‌زاده در خصوص ظرفیت پذیرش در این دوره از آزمون، گفت: در بیست‌وهفتمین دوره آزمون دستیار دندانپزشکی 400 نفر پذیرفته می‌شوند.
وی گفت:در این دوره 395 نفر در 14 دانشگاه علوم پزشکی و 2 واحد دانشگاه آزاد در 10 رشته تخصصی پذیرفته می شوند.
حسن زاده افزود: در این آزمون بیش از سه برابر ظرفیت نهایی به عنوان داوطلبان مجاز معرفی شده اند که هر داوطلب می تواند یک رشته را در تمام دانشگاه ها یا ترکیبی از چند رشته را در چند دانشگاه و حداکثر تا 100 رشته/ محل را انتخاب کند. نمره کسب شده و اولویت رشته/ محل انتخابی داوطلب، معیار پذیرش داوطلبان خواهد بود.
آزمون دستیاری دندانپزشکی روز پنجشنبه 13 تیر ماه با رقابت حدود 2000 داوطلب برگزار شد. این آزمون در مرحله کتبی بورد تخصصی رشته‌های دندانپزشکی روز دوشنبه 4شهریورماه و طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه 5 تا 7 شهریور آزمون شفاهی آن برگزار شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها