امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28285
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، «حسن سمیر» قاضی دادگاه تجدید نظر مصر، قرار بازداشت «محمد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، «حسن سمیر» قاضی دادگاه تجدید نظر مصر، قرار بازداشت «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده این کشور را برای 15 روز دیگر را صادر کرد.

در پی بازجویی قاضی تحقیق و تفهیم اتهام، مرسی متهم شده که با حماس برای انجام اقدامات خصمانه در کشور همکاری کرده است و به جاسوسی برای حماس و فرار از زندان، 15 روز دیگر بازداشت خواهد شد.

مرسی متهم است که به تأسیسات و نیروهای پلیس و سربازان و افسران ارتش حمله کرده است.

وی همچنین متهم است که به ساختمان زندان «وادی النطرون» حمله کرده و آن را به آتش کشیده است و با فراری دادن تعدادی از زندانیان این زندان خود نیز فرار کرده است.

رئیس جمهور برکنار شده مصر همچنین متهم شده که اقدام به قتل و ربایش عمدی تعدادی از افسران و سربازان این زندان کرده است و اسناد و مدارک مربوط به این زندان را از بین برده است.
 
قاضی این پرونده رسانه‌های مصری را ملزم به خودداری از نشر اطلاعاتی در زمینه این پرونده کرده و تأکید کرد که برای حفظ روند محرمانه بودن این پرونده و حساسیت آن در زمینه امنیت ملی کشور به اخباری که دادستانی منتشر می‌کند، اکتفا کنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها