امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28291
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از المدی پرس، یک منبع در وزارت کشور عراق اعلام کرد که در انفجاری که دیروز در نزدیکی یک جشن عروسی در غرب بغداد روی داد، ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از المدی پرس، یک منبع در وزارت کشور عراق اعلام کرد که در انفجاری که دیروز در نزدیکی یک جشن عروسی در غرب بغداد روی داد، 13 نفر کشته و زخمی شدند.

بر اساس این گزارش این انفجار دیروز در خیابان العمل الشعبی در منطقه العامریه بغداد روی داد که در آن 2 نفر کشته و 11 تن دیگر زخمی شدند.

در حمله عناصر تروریستی ناشناس در دو منطقه الکمالیه و العبیدی در شرق بغداد نیز در حمله‌های متعدد 4 عراقی کشته شدند، شش نفر دیگر نیز در انفجار بمب دست ساز در نزدیکی رستورانی در منطقه شهرداری‌ها در شرق بغداد زخمی شدند.

دیروز همچنین سه تن از عناصر فراری از زندان ابو غریب در یک عملیات امنیتی از سوی نیروهای امنیتی این کشور بازداشت شدند.

از سوی دیگر یک منبع امنیتی در استان دیالی اعلام کرد که در انفجاری که دیروز در منطقه المقدادیه در شمال شرق بعقوبه روی داد، 15 تن کشته و زخمی شدند.این منبع تصریح کرد که این انفجار در نزدیکی مراکز تجاری روی داده و 9 نفر در آن کشته و شش نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند، برخی مراکز تجاری نیز در این حمله تروریستی از نظر مالی آسیب دیده‌اند.

در استان نینوا نیز یک منبع از پلیس این استان اعلام کرد که هفت نفر که بیشتر آنها از نیروهای پلیس بودند در انفجار تروریستی دیروز که یک گشتی امنیتی را هدف قرار داده بود، در شمال موصل کشته و زخمی شدند. این انفجار یک کشته بر جای گذاشته و شش نفر دیگر در آن زخمی شدند که سه نفر از آنها از غیرنظامیان عراقی بودند، یک کودک در میان زخمی شده‌ها به چشم می‌خورد.

دیروز همچنین یک کارمند شورای استانی نینوا در حمله مسلحانه افراد ناشناس در نزدیکی خانه‌اش ترور شد. در یک حمله تروریستی دیگر نیز در منطقه الشوری در همین استان یک پلیس و یک شهروند عراقی جان خود را از دست داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها