امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28296
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 43
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، منصف المرزوقی رئیس جمهور موقت تونس جنایت ترور دبیر کل جریان مردمی و نماینده مجلس موسسان این کشور را ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، منصف المرزوقی رئیس جمهور موقت تونس جنایت ترور دبیر کل جریان مردمی و نماینده مجلس موسسان این کشور را محکوم کرد و گفت: ترور البراهمی با هدف رعب افکنی، ایجاد بی ثباتی، ناآرامی و جنجال آفرینی در محافل تونس صورت گرفت.

المرزوقی طی نطقی تاکید کرد: چالش امنیتی را رفع خواهیم کرد و همه قاتلان را در برابر دستگاه قضا حاضر و مجازات می کنیم ،دولت استوار و محکم باقی خواهد ماند و همه نقشه های جنایتکاران را نقش بر آب می کنیم.

رئیس جمهور تونس گفت: ترور البراهمی که با جشن سالگرد عید جمهوری در تونس همزمان شده، تصادفی نبوده است بلکه کاری هدفمند برای ضربه زدن به ثبات کشور و برهم زدن توافق سیاسی است که در برهه اخیر در حال تحقق بوده است به خصوص که مرحله انتقالی در شرف کامل شدن بود.

مرزوقی گفت: قاتلان محمد البراهمی از ما نیستند و بویی از مسلمانی نبرده اند آنها در اصل قصد داشتند تجربه انقلاب های بهار عربی را به شکست بکشانند به خصوص که انقلاب تونس در مقایسه با انقلاب دیگر کشورها موفق تر بوده است.

رئیس جمهور تونس گفت:این جنایتکاران برای ایجاد تنش و فتنه در تونس اقدام به ترور البراهمی کردند به خصوص که ما روز چهارشنبه گذشته اعلام کردیم قاتلان شکری بلعید شناسایی شده و به زودی معرفی می شوند.

رئیس جمهور تونس همه مردم تونس را به آرامش و اقدامی منطقی در شرایط حساس کشور فراخواند و گفت: در برهه پیش رو و پس از ماه مبارک رمضان شاهد ایجاد ارکان دولت جدید و تحقق همه اهداف انقلاب خواهیم بود.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها