امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28326
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 81
«عوض أبود دقة» سخنگوی کمیته ناظر بر طرح سبد غذایی رمضان در غزه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه گفت: 40هزار ...

«عوض أبود دقة» سخنگوی کمیته ناظر بر طرح سبد غذایی رمضان در غزه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه گفت: 40هزار خانواده از کمک های کمیته امداد امام خمینی (ره) که به منظور کاهش درد و رنج اهالی تحت تحریم غزه برای آنان ارسال شده است، بهره مند می شوند.

وی افزود: هر سبد غذایی شامل 12کالا با کیفیت بسیار عالی است که ارزش آن بالغ بر 50دلار است.

ابودقه اظهار داشت: این بسته های غذایی در اختیار خانواده شهدا، اسیران، مجروحان، فقرا و مساکین قرار می گیرد و یک چهارم ساکنان غزه را پوشش می دهد.

وی تصریح کرد: توزیع کمک های کمیته  امداد امام خمینی (ره) با همکاری کمیته ناظر بر این طرح، انجمن های خیریه و نهادهای مردمی و نیز گروه های سیاسی فلسطینی صورت می گیرد و تلاش می شود این کمک ها در اختیار افراد نیازمند قرار داده شود.

سخنگوی کمیته ناظر بر طرح سبد غذایی رمضان در غزه از رهبری و مردم جمهوری اسلامی ایران به دلیل کمک های سخاوتمندانه به ملت فلسطین و مقاومت آن و تلاش کمیته امداد امام خمینی (ره) برای افزایش کمک های خود در سال جاری به مردم تحت محاصره غزه قدردانی کرد.

وی تاکید کرد: «هرکس شکر مخلوق را به جا نیاورد شکر خالق را به جا نمی آورد از همین رو از کمک های ایران تشکر کرده و برای دستانی که به یتیمان و فقرا کمک کرده و لبخند را بر لبان فرزندان شهدا و اسیران نشاندند، آرزوی سلامتی داریم».
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها