امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28337
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این اکشن ماجراجویانه قراراست با هزینه‌ای یک میلیون دلاری به جلوی دوربین برود و او تا به حال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این اکشن ماجراجویانه قراراست با هزینه‌ای یک میلیون دلاری به جلوی دوربین برود و او تا به حال یک سوم رقم هزینه‌های تولید را فراهم کرده است.
قصه «قلب آبی» در میانه دنیای واقعی و دنیای خیالی اتفاق می‌افتد و کاراکترهای اصلی قصه چند جوان هستند که می‌خواهند نوع بشر را از خطر مرگ و نابودی نجات دهند.
کویولا در رابطه با این فیلم می‌گوید: «خط اصلی قصه «قلب آبی» در رابطه با ناتوانی آدم‌ها در حل بسیاری از مشکلاتشان است. آن‌ها نمی‌توانند از محیطی که در آن زندگی می‌کنند فرار کنند در عین حال،این فیلم در ارتباط با خشونت موجود در طبیعت و لزوم یک انقلاب محیط زیستی هم بحث می‌کند.»
به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال ،منابع نزدیک به این فیلم ساز عقیده دارند «قلب آبی» مکاشفه‌ای در محدوده و رفتارهای آدم‌ها و میزان حد و مرز و محدودیت‌هایی است که در این رابطه دارند.
به گفته آن‌ها خانواده و بنیان آن نقش مهی در قصه «قلب آبی» دارد و این نکته در آن مطرح می‌شود که اولین اصل زندگی اجتماعی، داشتن یک خانواده کامل است. قصه «قلب آبی» در یک آینده نزدیک اتفاق می‌افتد و لحنی تلخ و سیاه دارد. کل صحنه‌های فیلم در جنوب کشور کوبا فیلم‌برداری خواهد شد.
سازندگان فیلم امیدوارند کلید فیلم‌برداری آن را تا یکی دو ماه دیگر بزنند تا بتوانند این درام دلهره‌آور علمی تخیلی را برای نمایش عمومی در فصل بهار سال 2014 آماده کنند.
رقم هزینه یک میلیون دلار برای یک محصول سینمایی کوبایی رقم کلان و بسیار زیادی به حساب می‌آید. منتقدان سینمایی در آمریکای جنوبی می‌گوید با این مبلغ می‌توان بین 2 تا 4 فیلم سینمایی تهیه کرد.
صنعت سینمای کوبا آشنایی چندانی با ژانر علمی تخیلی ندارد و «قلب آبی» جزو اولین پروژه‌های علمی تخیلی این کشور آمریکای مرکزی به حساب می‌آید.
میگوئل کویولا برای فیلم خود طرح‌های بسیار زیادی کشیده است و قصد دارد این طرح‌ها را در یک نمایشگاه ویژه به نمایش بگذارد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها