امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28340
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این شرکت فیلم‌سازی پس از آن که شایعاتی درباره تغییر کارگردان این قسمت از فیلم مطرح و پخش شد، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این شرکت فیلم‌سازی پس از آن که شایعاتی درباره تغییر کارگردان این قسمت از فیلم مطرح و پخش شد، این موضوع را بیان کرد.

هفته قبل اخباری در رسانه‌های گروهی پخش شد که حکایت از آن می‌کرد که جی جی آبرامز تصمیم گرفته از کارگردانی «جنگ‌های ستاره‌ای: اپیزود هفتم» انصراف دهد.

ظاهرا وی این کار را به این دلیل انجام می‌دهد که بتواند فرصت کافی برای کارگردانی قسمت سوم مجموعه فیلم «سفرهای ستاره‌ای» داشته باشد.

این شایعه به قدری مورد توجه قرار گرفت که شرکت لوکاس فیلمز مجبور شد با انتشار یک بیانیه رسمی، در رابطه با آن موضع‌گیری کند.

در بیانیه این شرکت تاکید شده است که جی جی آبرامز همکاری خود را با قسمت هفتم «جنگ‌های ستاره‌ای» قطع نکرده و قصد ترک صندلی کارگردانی این فیلم را ندارد.

در این بیانیه آمده است: «این شایعات از بیخ و بن بی اساس است و اصلا حقیقت ندارد. جی جی آبرامز مدتی است که سخت مشغول کار بر روی فیلمنامه «جنگ های ستاره‌ای : اپیزود هفتم» است و سال آینده، پشت دوربین فیلمبرداری آن قرار خواهد گرفت.»

شایعات پخش شده حکایت از آن می‌کرد که آبرامز از فیلمبرداری فیلم در شهر لندن _ که حدود شش ماه طول خواهد کشید_ ناراضی است و نمی‌خواهد چنین مدت زمان طولانی را دور از خانه و خانواده خود باشد.

قسمت جدید «جنگ‌های ستاره‌ای» (که به صورت یک سه گانه تهیه خواهد شد) برای اواسط فصل تابستان سال 2015 آماده نمایش خواهد شد.

در حالی که شرکت لوکاس فیلمز تاکید دارد که جی جی آبرامز کارگردان «جنگ‌های ستاره‌ای:اپیزود هفتم» است، هنوز وضعیت حضور این فیلم ساز در «سفرهای ستاره‌ای 3»مشخص نیست.

«سفرهای ستاره‌ای 3»برای سال 2014 جلوی دوربین می‌رود و احتمال زیادی وجود دارد آبرامز کارگردان آن نباشد.

تهیه‌کنندگان این فیلم از وضعیت فروش قسمت دوم آن در فصل تابستان امسال راضی نیستند و آبرامز را مقصر این امر می‌دانند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها