امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2836
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 183
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، حدود هزار و 800 نفر از نیروهای پلیس «تگوسیگالپا» پایتخت کشور «هندوراس» با هدف درخواست افزایش ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، حدود هزار و 800 نفر از نیروهای پلیس «تگوسیگالپا» پایتخت کشور «هندوراس» با هدف درخواست افزایش حقوق و شرایط بهتر کاری اعتصاب کردند.

بر اساس این خبر، افسران پلیس با پوشیدن یونیفورم روز گذشته (سه شنبه) چندین خیابان را با استفاده از اتومبیل های گشت زنی خود در نزدیکی یک بازار مسدود کردند. این افسران برای گفت‌و‌گو با روزنامه نگاران در این مکان دور هم جمع شدند.

یکی از افسران پلیس معترض اعلام کرد که حقوق ماهانه 2 هزار و 500 نیروی پلیس که برای فعالیت در پایتخت هندوراس اختصاص داده شده اند، حدود 150 دلار است.

این معترض گفت که هر افسر باید هزینه خود و یونیفرم، گلوله هایش را خودش پرداخت کند و علاوه بر این، این افسران در ازای هر 26 روز کاری، یک روز مرخصی دارند.

در ادامه این خبر آمده است که افسران پلیس که در اعتصاب و اعتراض به سر می برند از گفت‌وگو با رئیس پلیسی که درصدد مذاکره با معترضان جهت پایان دادن به اعتصاب بود، خودداری کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها