امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28364
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ران پرلمان در این فیلم سینمایی در کنار پل وسلی و امی روسوم به ایفای نقش می‌پردازد. شاون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ران پرلمان در این فیلم سینمایی در کنار پل وسلی و امی روسوم به ایفای نقش می‌پردازد. شاون کریستنسن کارگردان فیلم است.

این آهنگ‌ساز موفق که در کار ساخت فیلم هم هست، سال قبل قیلم کوتاه «مقررات حکومت نظامی» را کارگردانی کرد و حالا قصد دارد آن را تبدیل به یک فیلم بلند سینمایی کند.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، کریستنسن گفته است قصد ندارد امر کارگردانی این فیلم را به کس دیگری بسپارد و به جز خودش، کس دیگری نمی‌تواند آن را جلوی دوربین ببرد.

او این صحبت را پس از آن کرد که برخی از سایت‌های سینمایی گفتند بهتر است کارگردانی نسخه سینمایی «مقررات حکومت نظام»ی به دست یک فیلم‌ساز حرفه‌‌ای سپرده شود.

قصه فیلم ماجراهای زندگی ریچی را دنبال می‌کند. او یک جوان حدودا بیست ساله افسرده حال و منزوی است که تماس تلفنی خواهر بیمارش زندگی وی را دگرگون می‌کند.

درخواست خواهر این است که ریچی از دختر یازده ساله او سوفیا برای یک شبانه روز نگهداری و مراقبت کند. در این میان، اتفاقاتی رخ می‌دهد که قصه فیلم را به سمت یک مشکل پیش‌بینی نشده می‌برد.

فاطاما پلاسک که در نسخه اصلی کوتاه فیلم در نقش خواهرزاده یازده ساله قصه سوفیا بازی کرد ،در نسخه بلند سینمایی هم حضور دارد و نقش خود را تکرار می‌کند.

شرکت مستقل فیلم‌سازی امیلی لیو تهیه‌کننده نسخه بلند سینمایی «مقررات حکومت نظامی» است. این فیلم با هزینه تولید 20 میلیون دلاری تهیه خواهد شد.

کلید فیلم‌برداری این درام پرتنش اجتماعی ماه آینده زده می‌شود و بهار سال آینده میلادی به روی پرده سینماهای جهان می‌رود.

کل صحنه‌های «مقررات حکومت نظامی» در شهر نیویورک و حومه آن فیلم‌برداری خواهد شد. شاون کریستنسن که در فیلم کوتاه خود بازی هم داشت، در نسخه بلند آن بازی نخواهد کرد.

وی می‌گوید زمانی که فیلم 19 دقیقه‌ای «مقررات حکومت نظامی» را می‌ساخت در فکر آن بود که آن را تبدیل به یک فیلم بلند سینمایی کند.

موفقیت انتقادی فیلم و جوایزی که نصیب آن شد، امکان تولید «مقررات حکومت نظامی» را به صورت یک فیلم بلند سینمایی فراهم کرد.برای تسخه بلند سینمایی این فیلم هم پیش بینی موفقیت های بالای انتقادی می شود و احتمال زیادی وجود دارد که برنده اسکار شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها