امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28389
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، نزیه سعید از خبرنگاران بحرینی گفت: محمد الشیخ عکاس خبرگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، نزیه سعید از خبرنگاران بحرینی گفت: محمد الشیخ عکاس خبرگزاری فرانسه در جریان پوشش تصویری حوادث امنیتی پنجشنبه شب در منطقه الدراز بحرین از ناحیه پا زخمی شد.

محمد الشیخ در گفتگو با رادیو صدای منامه اظهار داشت: آسیب دیدگی من سطحی است اما نگران حسن جمالی عکاس خبرگزاری آسوشیتدپرس هستم که به نظر می رسد که وی نیز زخمی شده است.

شاهدان و فعالان بحرینی گفتند که در جریان تظاهرات برگزار شده شب گذشته در چارچوب فعالیت های "حق تعیین سرنوشت" در بحرین دهها نفر زخمی شده اند.

این تظاهرات به دعوت ائتلاف 14 فوریه برگزار شد و شاهدان گفتند که تظاهرات کنندگان پرچم های بحرین و ائتلاف 14 فوریه و تصاویر بازداشت شدگان در دست داشتند و شعار "خواهان آزادی زندانیان هستیم"، "شهدا را هرگز فراموش نمی کنیم" و "حمد سرنگون باد" سردادند.

نیروهای رژیم بحرین از بمب های صوتی، گاز اشک آور و سلاح های شکاری ساچمه ای علیه تظاهرات کنندگان استفاده کردند که در سطح بین المللی ممنوع است.

این درحالی است که وزارت کشور بحرین مردم بحرین را "گروهی تروریست دارای سلاح خواند" و گفت: نیروهای پلیس با گروهی از تروریست ها در منطقه الدراز برخورد کرده و سلاح های دست ساز مصادره کردند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها