امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28391
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 116
«حسن الستری» ار فعالان سیاسی بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، وادار ساختن نمایندگاه پارلمان این ...

«حسن الستری» ار فعالان سیاسی بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، وادار ساختن نمایندگاه پارلمان این کشور بر موافقت با قانونی به منظور فشار آوردن بر مخالفان را نشانه سیطره کامل نظام بر نهادهای قانونگذاری،‌ مجریه و قضایی دانست و افزود: ملت بحرین در بسیاری از شهرها و روستاها در معرض شکنجه نیروهای نظام آل خلیفه قرار می‌گیرد.

وی شکنجه مخالفان از سوی نیروهای نظامی بحرین را «تروریسم دولتی» خواند و با انتقاد از سکوت نهادهای مستقل کشور در قبال نقض حقوق بشر در بحرین، افزود: نظام منامه برای تمدید وضعیت حکومت نظامی نیازی به پارلمان ندارد و پیش از این در سال 2010 نیز دست به چنین اقدامی زده است.

وی از نمایندگان پارلمان خواست در تئاتر نظام برای تمدید وضعیت فوق العاده در کشور مشارکت نکنند ‌و افزود: ملتی که هیچ گاه از نظام به خاطر قلع و قمع انقلابشان، نمی‌گذرند، ‌همین ملت نیز نماینده‌ای که به قتل و قلع و قمع انقلاب مشروعیت ببخشد، را نخواهد بخشید.
انتهای پیام/خ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها