امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28409
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۲
تعداد بازدید: 74
طیبه صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: رسانه‌ها از اهداف اصلی که مورد توجه مردم است دور شده‌اند. دبیر سرویس نشریه کیهان فرهنگی ...

طیبه صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: رسانه‌ها از اهداف اصلی که مورد توجه مردم است دور شده‌اند.

دبیر سرویس نشریه کیهان فرهنگی افزود: متأسفانه هم‌اکنون نقش رسانه و مطبوعات کشور بیشتر پاییدن یکدیگر شده است این در حالی است که نقش اصلی رسانه‌های داخلی باید در ارتباط با مردم محقق شود.

وی با بیان اینکه مردم تحت تأثیر رسانه‌ها قرار می‌گیرند، ابراز داشت: متأسفانه جو غالب بر مطبوعات داخلی سیاست‌زده شده‌ است.

صالحی بیان داشت: پیش از این رسانه‌ها نقش تعیین کننده‌ای در کشور نداشتند اما طی 50 سال اخیر به ویژه پس از انقلاب اسلامی رسانه‌های داخلی توانستند نقش قابل ملاحظه‌ای را در کشور ایفا کنند.

دبیر سرویس نشریه کیهان فرهنگی با بیان اینکه در موضع بررسی عملکرد یک رسانه جایگاه نقد با انتقاد مخدوش شده است، گفت: مسئولیت رسانه‌ها در ارتباط با جامعه است.

این فعال عرصه رسانه ابراز داشت: از آنجایی‌که مطالب و اخبار رسانه‌ها در تاریخ ماندگار می‌شود رسانه‌ها باید به فکر قضاوت‌های آینده باشند ضمن آنکه وظایف آنها اطلاع رسانی است اما آثارشان برای قضاوت آیندگان باقی خواهد ماند.

وی خاطرنشان کرد: اگر در جایگاه یک خبرنگار و نویسند مطبوعاتی مسلمان وظایف خود را تعریف کنیم از بسیاری از تنش‌ها کاسته خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها