امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28422
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، جنبش تمرد بحرین در بیانیه خود برنامه های مرحله دوم "بسیج" ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، جنبش تمرد بحرین در بیانیه خود برنامه های مرحله دوم "بسیج" مردمی برای روز سرنوشت ساز 14 اوت آینده را اعلام کرد.

جنبش تمرد بحرین با تاسی از جنبش تمرد مصر اخیرا اعلام موجودیت کرد و هدف خود را سرنگون کردن رژیم آل خلیفه اعلام کرده است.

جنبش تمرد بحرین از مردم دعوت کرده است که در تظاهرات گسترده در 14 اوت آینده شرکت کنند و این روز را سرنوشت ساز توصیف کرده است.

این جنبش تاکنون یک سری از مراسم و برنامه های اعتراضی مقدماتی را برای روز سرنوشت ساز 14 اوت و بسیج هر بیشتر مردم برای این روز اعلام کرده است.

جنبش تمرد بحرین در این بیانیه جدید خود از همه اقشار سیاسی و اجتماعی بحرین خواسته است تا براساس رویکرد سیاسی متنوع خود به شیوه های مسالمت آمیز در این برنامه ها و مراسم شرکت کنند.

در این بیانیه آمده است: حمله امنیتی پیش دستانه دستگاههای رژیم دیکتاتوری مستبد علیه ملت بحرین و اشاره تلویحی به اعمال دوباره حالت فوق العاده در کشور نیروی محرکه مردم برای لحظه سرنوشت ساز آتی در 14 اوت است زیرا تحرکات ما متکی به مقبولیت مردمی است و ملت ما آماده مبارزه طلبی است و زمان سخن گفتن تمام شده است.

این بیانیه افزود: این خیزش مردمی جدید همگانی خواهد بود تا به روی برسد که در آن اراده ملت برای تعیین سرنوشت تحقق یابد و بحرین کشوری عربی و اسلامی و مستقل شود و نظام حکومتی آن دموکراتیک شود و ملت منشاء قدرت باشد.

جنبش تمرد بحرین از مردم خواسته است تا در برنامه ها و مراسم مرحله دوم بسیج برای روز 14 اوت شرکت کنند و برنامه های این روز نیز در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

رژیم بحرین از اعلام موجودیت جنبش تمرد در این کشور به هراس افتاده و عملیات گسترده امنیتی و برخورد شدید علیه فعالان و معترضان را پیش از فرا رسیدن 14 اوت آغاز کرده و به خانه های مردم یورش و افراد را بازداشت می کند. این رژیم همچنین به طور تلویحی از اعمال دوباره حالت فوق العاده در کشور سخن گفته است.

بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد تظاهرات و اعتراضات مردمی علیه رژیم آل خلیفه است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها