امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28452
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، بنیاد سلاح گرم « Buckeye» در ایالت «اوهایو» آمریکا اعلام کرده است که اعضای آن مبلغی بالغ بر ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، بنیاد سلاح گرم « Buckeye» در ایالت «اوهایو» آمریکا اعلام کرده است که اعضای آن مبلغی بالغ بر 12 هزار دلار برا جهت کمک به دفاع از «جورج زیمرمن» قاتل نوجوان سیاه پوست آمریکایی که اخیرا از جرم قتل تبرئه شده، جمع آوری کرده است.

این در حالیست که تبرئه زیمرمن از قتل «تریون مارتین» نوجوان 17 ساله سیاه پوست آمریکایی خشم مردم این کشور را به دنبال داشته است.

این بنیاد سلاح گرم مدعی شده است که این مبلغ را با هدف دفاع از زیمرمن که با تهدیدات گسترده ای بعد از تبرئه اش از قتل مارتین روبرو است، جمع کرده است.

این بنیاد مدعی شده است که از این پول جمع آوری شده می تواند برای خرید سلاح و یا سیستم های امنیتی برای زیمرمن که ساکن ایالت فلوریدا است، استفاده کرد.

«کن هانسون» یکی از سخنگوی بنیاد سلاح گرم ایالت اوهایو اعلام کرده است که اعضای این بنیاد نگران هستند که حقوق زیمرمن نقض شود و بر این اساس، چکی به مبلغ 12.150.37 دلار برای قاتل مارتین فرستاده اند.

بر اساس این خبر، انتظار می رفت که اسلحه زیمرمن که با آن مارتین را به قتل رسانده است، بعد از تبرئه وی از حکم قتل، به وی بازگردانده شود اما با این حال، وزارت دادگستری آمریکا اسلحه زیمرمن را مصادره و اعلام کرده است که این سلاح هنوز بخشی از تحقیقات جاری درباره قتل مارتین محسوب می شود.

مارتین در سال 2012 میلادی به ضرب گلوله توسط زیمرمن به قتل رسید.

زیمرمن مدعی بود که مارتین را در دفاع از خود کشته است اما این نوجوان سیاه پوست آمریکایی هنگام قتل، هیچ سلاحی با خود نداشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها