امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28453
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه های بحرینی، شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در نشست خود با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه های بحرینی، شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در نشست خود با اهالی شهرک اسکان عالی از جامعه بین المللی خواست تا از جان تظاهرات کنندگان مسالمت جو در مقابل سرکوبگری رژیم بحرین محافظت کند.

وی حمایت خود را از هرگونه تحرک مسالمت آمیز مردم در کشور ابراز داشت. وی این موضوع را در اشاره به جنبش تمرد 14 اوت بحرین بیان داشت.

جنبش تمرد 14 اوت بحرین با تاسی از جنبش تمرد مصر اخیرا اعلام موجودیت کرد و هدف خود را سرنگون کردن رژیم آل خلیفه اعلام کرده است.

جنبش تمرد بحرین از مردم دعوت کرده است که در تظاهرات گسترده در 14 اوت آینده شرکت کنند و این روز را سرنوشت ساز توصیف کرده است.

رژیم بحرین از اعلام موجودیت جنبش تمرد در این کشور به هراس افتاده و عملیات گسترده امنیتی و برخورد شدید علیه فعالان و معترضان را پیش از فرا رسیدن 14 اوت آغاز کرده و به خانه‌های مردم یورش و افراد را بازداشت می‌کند. این رژیم همچنین به طور تلویحی از اعمال دوباره حالت فوق‌العاده در کشور سخن گفته است.

بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد تظاهرات و اعتراضات مردمی علیه رژیم آل خلیفه است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار