امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28458
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 219
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئت مدیره سابق خانه سینما و روسای اصناف سینمایی با انتشار اطلاعیه ای که در اختیار خبرگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئت مدیره سابق خانه سینما و روسای اصناف سینمایی با انتشار اطلاعیه ای که در اختیار خبرگزاری ها قرار داد، خواستار برگزاری مجمع عمومی فوق العاده  در خانه سینما شد. متن کامل اطلاعیه به شرح ذیل است: 

هیأت مدیره خانه سینما و روسای اصناف سینمای ایران به منظور اجرای مفاد تفاهم نامه سیزدهم تیر ماه در دفتر ریاست محترم جمهوری بر تشکیل مجمع عمومی فوق العاده 6 مرداد ماه اصرار دارند و در این راستا عمل به همه تعهدات این تفاهم نامه را ضروری می دانند . بدیهی است بر اساس مقررات و تشریفات قانونی در صورت تغییر مکان مجمع عمومی ، هیأت مدیره موظف به اعلام فراخوان جدید با فاصله حداقل پانزده روز است.

در شرایط حاضر تنها مسئولین ذیربط هستند که با عمل به توصیه های ریاست محترم جمهوری می توانند با فراهم آوردن امکان برگزاری مجمع عمومی فوق العاده در محل اعلام شده در فراخوان (تالار سیف اله داد ساختمان شماره 1 خانه سینما) از این تأخیر ناگزیر پیشگیری کنند. ناگفته پیداست در این صورت مشکلی که دو سال است توان سینمای ایران را تحلیل برده و سینماگران ایرانی را آزرده و فرسوده است پایان خواهد یافت.
 هیئت مدیره خانه سینما
4  مرداد 1392
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها