امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28470
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، هزاران نفر از اهالی و ساکنان روستاهای استان الغربیه بعد از پایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، هزاران نفر از اهالی و ساکنان روستاهای استان الغربیه بعد از پایان مراسم نماز جمعه با برگزاری تظاهرات گسترده پرچم های آمریکا، اسرائیل، قطر و ترکیه را به آتش کشیدند.

این تظاهرات کنندگان در پاسخ به درخواست عبدالفتاح السیسی وزیر دفاع مصر به خیابانها آمدند که از مردم خواسته بود با آمدن به خیابان به ارتش اختیار مبارزه با تروریسم را بدهند.

آنها همچنین پرچم های مصر را در دست داشتند و خواهان محاکمه رهبران گروه اخوان المسلمین و قطع روابط با کشورهای حامی تروریسم شدند.

مصر از صبح امروز شاهد برگزاری تظاهرات طرفداران و مخالفان محمد مرسی رئیس جمهوری مخلوع مصر است که تاکنون در زد و خورد بین دوطرف و بین طرفداران مرسی و نیروهای مسلح تعدادی کشته یا زخمی شده اند. ارتش مصر چندی پیش محمد مرسی از رهبران گروه اخوان المسلمین را از قدرت کنار زد.

قطر و ترکیه از گروه اخوان المسلمین حمایت می کردند و با سرنگونی مرسی، قطر استقبال منفعلانه ای از این امر کرد اما ترکیه این اقدام را کودتای نظامی توصیف کرد. قطر در طول یکسال روی کار بودن مرسی هشت میلیارد دلار به مصر کمک کرده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها