امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28475
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 115
به گزارشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روسیا الیوم، ویتالی چورکین نماینده روسیه در سازمان ملل گفت که اعضای ائتلاف معارضان ...

به گزارشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روسیا الیوم، ویتالی چورکین نماینده روسیه در سازمان ملل گفت که اعضای ائتلاف معارضان سوریه در نشست امروز با اعضای شورای امنیت به طور رسمی برای حضور در نشست ژنو 2 ابراز آمادگی کردند.
چورکین پس از این دیدار در جمع خبرنگاران تصریح کرد: آنها (مخالفان سوری) از جهت کلی موافق حضور در نشست بین المللی درباره سوریه هستند ولی آنها شروطی برای موافقت با برگزاری این نشست دارند.
وی نشست امروز اعضای شورای امنیت با مخالفان سوری را مفید دانست و گفت: روسیه از مخالفان خواسته تا دو کشیش سوری که 3 ماه است در حلب ربوده شده‌اند، آزاد شوند.
تروریست ها یوحنا ابراهیم رئیس رهبر مذهبی سریانی‌های ارتدوکس سوریه و بولس یازجی رهبر دینی فرقه الروم ارتدوکس مسیحی‌ها سوریه را 3 ماه قبل درحالی که برای گفت‌وگو با اعضای جبهه النصره به حلب اماده بودند را ربودند.
احمد الجربا در راس هیئتی درحالی پس از سفر به پاریس به نیویورک آمده که دیروز با جان کری وزیر امور خارجه آمریکا دیدار و گفت‌وگو کرده است.
بر اساس برنامه وی و هیئت همراهش که اغلب از فرمانده‌هان نظامی هستند، با 15 نماینده عضو شورای امینت دیدار و گفت‌وگو کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها