امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28498
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج صبح امروز در دومین روز از سفر محمدرضا رحیمی به کردستان، پروژه 360 واحدی مسکن مهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج صبح امروز در دومین روز از سفر محمدرضا رحیمی به کردستان، پروژه 360 واحدی مسکن مهر دادگستری و 4 هزار واحد مسکن مهر در این استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این تعداد واحد مسکونی شامل مسکن مهر، انبوه‌سازی مهر و خودمالکی است که در شهرهای بالا و زیر 25 هزار نفر جمعیت در سراسر استان بهره‌برداری شد.

به منظور احداث این تعداد واحد مسکونی در مجموع اعتباری بالغ بر 160 میلیارد تومان هزینه شده است.

سهم استان کردستان در زمینه احداث مسکن مهر 40 هزار واحد است که بنا به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان با بهره‌برداری از این چهار هزار واحد در مجموع 24 هزار  واحد از سهم مسکن مهر کردستان تحقق یافته است.

معاون اول رئیس جمهور به منظور بهره‌برداری از چندین طرح درمانی، عمرانی و خدماتی شامل سد سیازاخ دیواندره، بهره‌برداری از چهار هزار واحد مسکن مهر، افتتاح پروژه بهسازی 62 کیلومتر راه در کردستان، افتتاح پروژه احداث 12 کیلومتر راه بین شهری و روستایی، فاز اول کمربندی آبیدر سنندج به طول 3.1 کیلومتر، 2 طرح تولیدی در دهگلان، دو مرکز پزشکی، اورژانس و درمانگاه بیمارستان 32 تختخوابی سروآباد و 60 کیلومتر از بزرگراه سنندج ـ همدان به کردستان سفر کرده است.
انتهای پیام/79002/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها