امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28524
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمدرضا رحیمی دقایقی پیش در مراسم افتتاح مرکز جراحی قلب سنندج اظهار کرد: بر اساس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمدرضا رحیمی دقایقی پیش در مراسم افتتاح مرکز جراحی قلب سنندج اظهار کرد: بر اساس آمار و ارقام کشوری استان کردستان جزو استان‌های محروم نیست اما نیازمندی‌هایی دارد که باید برای جبران آن تلاش کرد.

وی افزود: محرومیت در کردستان زدوده شده اما بخش صنعت باید تقویت شود و اگر قول‌های داده شده عملی شود این مهم تحقق خواهد یافت.

رحیمی در ادامه از کارخانه ایستک کردستان به عنوان یک مولد موفق نام برد و گفت: این که صاحب آن را با برچسبی به زندان انداخته‌اند کار درستی نیست.

وی تصریح کرد: مالک این کارخانه به عنوان یک سرمایه گذار نخبه، سرمایه‌ای را جمع کرده است و اقدام به سرمایه‌گذاری کرده که اکنون نزاع دو دستگاه موجب شده است او به زندان بیفتد.

رحیمی گفت: آنها از این سرمایه‌گذار می‌پرسند که چه ارتباطی با رحیمی دارید که اگر من جای او بودم می‌گفتم شبانه‌روز با رحیمی در ارتباط هستم.

وی تصریح کرد: اگر این سرمایه‌گذار در کشورهای خارجی اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کرد اکنون کسی به او کار نداشت و در زندان نبود.

رحیمی خطاب به آن دستگاه که بانی زندانی شدن این فرد بود گفت: شماها که مسئولیتی ندارد اگر آن شخص پرونده‌ای دارد باید به دستگاه قضایی ارجاع داده شود.

معاون اول رئیس‌ جمهور در ادامه از نماینده ولی فقیه، استاندار و نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی خواست این موضوع را پیگیری نمایند.

وی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: دفاع از منافع مردم در آن است که سینه‌ها سپر شود نه اینکه یک سری حرف‌های بی‌اساس بزنید.

وی در پایان گفت: نمایندگان مجلس باید راجع به کسانی که موجب فرار سرمایه‌گذاران از کردستان می‌شود صحبت کنم.
انتهای پیام/79001/ح30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها