امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28525
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمدرضا رحیمی عصر امروز در جریان افتتاح بیمارستان و مرکز جراحی قلب شهید بروجردی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمدرضا رحیمی عصر امروز در جریان افتتاح بیمارستان و مرکز جراحی قلب شهید بروجردی سنندج اظهار کرد: دولت نهم و دهم فعالیت‌های گسترده‌ای در عمران کشور انجام داده و به بیان دیگر ما فرودگاه و هواپیما را آماده کردیم و هم اکنون کشور نیاز به پرواز دارد.

رحیمی گفت: در دولت نهم و دهم به مبحث محرومیت‌زدایی و ارتقاء شاخص‌های صنعتی و سرمایه‌گذاری در کشور توجه ویژه‌ای شده است و کردستان نیز از این امر مستثنی نیست.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه مردم فریب برخی حرف‌ها را نخورند،گفت: همه کارها را با صورتجلسه تحویل دولت بعدی خواهیم داد.

وی افزود: اعتبارات اقتصادی به استان کردستان در دولت نهم 3.5 برابر و در دولت دهم 11.5 برابر شده است.

معاون اول رئیس‌جمهور اظهار داشت: کردستان سرشار از استعدادهای ناب طبیعی و نیروی انسانی کارآمد بوده و متاسفانه از لحاظ سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن هنوز محروم مانده است.

وی افزود: در سال جاری مجلس دولت را برای سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت منع کرده و باید برای رفع محرومیت‌های حوزه صنعت و معدن در استان‌هایی همچون کردستان به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی چشم امید بست.

معاون اول رئیس‌جمهور به ظرفیت‌های استان در حوزه آب و خاک اشاره کرد و افزود: در دولت نهم و دهم 6 سد در کردستان افتتاح شده و سدهایی چراغ‌‌ویس و گاران ظرفیت ذخیره آب پشت سدهای کردستان به یک میلیارد متر مکعب خواهد رسید.

رحیمی گفت: ‌با استفاده از همین آب‌های ذخیره شده در پشت سدهای کردستان و خاک‌های حاصلخیز استان می‌توان بسیاری از عقب‌ماندگی‌ها و دغدغه‌های حوزه اشتغال استان را برطرف کند.

گفتنی است در پایان مراسم به صورت ویدئو کنفرانس چند طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان‌های مختلف کردستان افتتاح شد.
انتهای پیام/79006/ح30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها