امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28526
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، کار احداث مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در دو فاز ورزشی و فرهنگی از سال 87 در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، کار احداث مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در دو فاز ورزشی و فرهنگی از سال 87 در این استان آغاز و برای اجرای آن بیش از 90 میلیارد ریال هزینه شده است.

فاز فرهنگی و ورزشی این مجتمع در زیربنایی بالغ بر 5 هزار و 655 مترمربع و در سه طبقه و فاز فاز توانبخشی مجتمع نیز در زیربنای 3 هزار و 350 متر مربع اجرا شده است.

سالن چند منظوره ورزشی، سالن اجتماعات، واحدهای اقامتی و مرکز درمانی و توانبخشی قسمت‌های مختلف این مجتمع را تشکیل داده است.

برای ساخت و تجهیز مجتمع فرهنگی هنری ایثار سنندج در مجموع اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به کردستان و هیئت دولت تأمین شده است.

معاون اول رئیس جمهور به منظور بهره‌برداری از چندین طرح درمانی، عمرانی و خدماتی شامل سد سیازاخ دیواندره، بهره‌برداری از 4 هزار واحد مسکن مهر، افتتاح پروژه بهسازی 62 کیلومتر راه در کردستان، افتتاح پروژه احداث 12 کیلومتر راه بین شهری و روستایی، فاز اول کمربندی آبیدر سنندج به طول 3.1 کیلومتر، 2 طرح تولیدی در دهگلان، دو مرکز پزشکی، اورژانس و درمانگاه بیمارستان 32 تختخوابی سروآباد و 60 کیلومتر از بزرگراه سنندج ـ همدان به کردستان سفر کرده است.
انتهای پیام/79002/ح20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها