امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28527
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 200
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمدرضا رحیمی ساعت 15 بعد از ظهر جمعه وارد فرودگاه سنندج شد و پس از استقبال مسئولان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمدرضا رحیمی ساعت 15 بعد از ظهر جمعه وارد فرودگاه سنندج شد و پس از استقبال مسئولان کردستان از وی، با بالگرد به دیواندره رفت تا سد سیا زاغ را آبگیری کند.

افتتاح مرکز جراحی قلب سنندج و به صورت هم‌زمان از طریق ویدیو کنفرانس، افتتاح اورژانس و درمانگاه بیمارستان سروآباد، فاز دو دانشکده دندانپزشکی و افتتاح مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار در سنندج توسط رحیمی انجام شد.

سخنرانی معاون اول رئیس جمهوری در مراسم افتتاحیه مرکز جراحی قلب سنندج حاوی نکات قابل تاملی بود.

رحیمی گفت: کردستان از استان‌های محروم نیست و محرومیت از آن زدوده شده و اثبات این ادعا را ظریف بودن طبیعت کردستان و ظریف‌تر بودن مردمان آن عنوان کرد.

معاون اول رئیس جمهور در دفاع از مدیرعامل زندانی کارخانه ایستک سنندج او را یک نخبه نامید که سرمایه‌ای را جمع کرده و در سنندج بکار گرفته است.

وی که در دفاع از این فرد نمایندگان مردم استان کردستان در مجلس را نیز به عدم دفاع از مردم استان و سرمایه‌گذاری متهم کرد گفت: من در عمرم هیچ گاه محصول کارخانه خورشید زریوار را نخورده‌ام، اما از این فرد سوال می‌شود که چه رابطه‌ای با رحیمی دارید!؟

موضوع جالب‌تر اینکه رحیمی افزود: اگر من به جای این فرد زندانی بودم، می‌گفتم شبانه‌روز با رحیمی در ارتباط بوده‌ام.

حمله رحیمی به نمایندگان مردم کردستان در مجلس از نکات قابل تامل دیگر این سخنرانی بود که گفت: به جای حرف‌های مفت و بی‌اساس، در دفاع از حقوق مردم سینه سپر کنید.

یکی دیگر از نکات جالب توجه سفر رحیمی به استان کردستان وعده حل مشکلات استان در روزهای باقی‌مانده دولت بود.

این ادعای آقای رحیمی هم جالب بود که سد سیازاغ دیواندره برای 60 تا 100 هزار نفر اشتغالزایی ایجاد می‌کند که با یک حساب سرانگشتی، نه تنها آماری از بیکاری در کردستان نمی‌ماند بلکه باید نیروی کار از استان‌های دیگر جذب شود.

در افتتاحیه‌های روز نخست سفر دو روزه معاون اول و وزرای همراه، هیچکدام از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی حضور نداشتند.

گلایه خبرنگاران استان از عدم تحقق وعده‌های معاون اول رئیس جمهوری و استاندار کردستان در خصوص کمک به مسکن مهر خبرنگاران و هنرمندان در حاشیه افتتاح مرکز جراحی قلب سنندج، با یک وعده دیگر پاسخ داده شد.

آخرین برنامه روز نخست آقای رحیمی صرف افطاری و شام در مهمانسرای شهرداری در پارک جنگلی آبیدر بود که با حضور یاران نزدیک وی صورت گرفت.
 
انتهای پیام/79001/ن40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها