امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28534
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 187
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، چند سالی هست که نام پرمسمای پایتخت طبیعت ایران را بر این شهر خفته در سینه قلل مرتفع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، چند سالی هست که نام پرمسمای پایتخت طبیعت ایران را بر این شهر خفته در سینه قلل مرتفع و ستبر دنا نهاده‌اند.

یاسوج اکنون با خود نامی را یدک می‌کشد که انتظارات را از آن بیش از گذشته کرده است، چراکه پایتخت طبیعت ایران مسافران و گردشگران زیادی را به واسطه این نام مجذوب خود کرده است.

البته شک نداریم که این نام برازنده شهر یاسوج است و همه مواهب و نعمت‌ها را برای بزرگی دارد و می‌تواند با اندک توجهی آوازه جهانی هم پیدا کند.

یاسوج اماکن تفریحی و گردشگری بسیاری دارد که از جمله آن‌ها سد و دریاچه زیبای شاه قاسم واقع در جاده یاسوج به شیراز است.

این مکان گردشگری بنا به گفته مدیرکل گردشگری استان مدتی است که به آب منطقه‌ای واگذار شده و آن‌ها تقبل کرده‌اند که خود زیرساخت‌های لازم را در راستای جذب گردشگر و مسافر در این مکان فراهم کنند.

حمیدرضا واعظی‌زاده در همین خصوص به خبرنگار فارس در یاسوج گفت: طی تفاهم‌نامه‌ای این مکان را به آب منطقه‌ای واگذار کردیم.

وی افزود: آن‌ها متقبل شده‌اند که این مکان را برای استراحت و تفریح مردم به شرط واگذاری آماده کنند، اما اکنون ما چیزی در اینجا که نشان‌دهنده انجام کاری باشد، مشاهده نمی‌کنیم.

این حرف‌های مدیرکل گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد بود که نسبت به مدیریت منطقه گردشگری سد شاه قاسم عنوان شد؛ به اضافه بخش دیگری از سخنان وی که معتقد بود باید رعایت نکات ایمنی در این سد بشود و حداقل تابلویی برای جلوگیری از شنا نصب کنند تا این‌جا هم مشکلی برای شهروندان و مردم پیش نیاید.

روز گذشته عده‌ای از هنرمندان که در میان آن‌ها پزشک و حتی خبرنگار هم دیده می‌شد از خود همت عالی نشان دادند و با دستان پر مهر و محبت خود به یاری طبیعت آمدند و ساعاتی به نظافت این منطقه زیبا که متأسفانه زیر بار زباله‌ها کم خم کرده بود، شتافتند.


 انتهای پیام/2571/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها