امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28549
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 84
«سیدسعید سرابی» مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

«سیدسعید سرابی» مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری جشنواره «فیلم کوتاه» قرآنی «آیات» موسوم به «تسنیم» در روز‌های 20، 21 و 22 مرداد‌ماه 1392 خبر داد و گفت: آیین اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه قرآنی موسوم به «تسنیم» که از مجموعه جشنواره‌های قرآنی «آیات» است روز‌های 20،21 و 22 مرداد‌ماه 1392 در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

وی از نمایش فیلم‌های ارائه شده به جشنواره در دو روز خبر داد و گفت: در این جشنواره که طی سه روز در سینما «هویزه» مشهد برگزار خواهد شد، در دو روز نخست فیلم‌ها نمایش داده می‌شود و در روز آخر آیین اختتامیه و اهدای جوایز برگزار خواهد شد.

سرابی از ارسال بیش از 600 اثر به دبیر‌خانه جشنواره خبر داد و گفت: بیش از 600 اثر به دبیر‌خانه جشنواره ارسال شده که 70 اثر به مرحله نهایی راه‌یافته و از بین آنها 16 فیلم کوتاه در روز پایانی تجلیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیین اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه قرآنی در سینما هویزه مشهد به نشانی مشهد، خیابان دانشگاه، چهارراه گلستان به مدت سه روز برگزار می‌شود.

دومین دوره جشنواره «آیات» سال گذشته آغاز شد و تعدادی از این جشنواره‌ها به سال 1392 موکول شد که با برگزاری اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه قرآنی «تسنیم» دومین دور از جشنواره‌ «آیات» به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها