امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28566
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 88
محمدشریف ملک‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز در حاشیه بازدید از غرفه استان فارس در نمایشگاه «عملکرد و دستاوردهای سازمان میراث فرهنگی، ...

محمدشریف ملک‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز در حاشیه بازدید از غرفه استان فارس در نمایشگاه «عملکرد و دستاوردهای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دولت‌های نهم و دهم، به ویژه در هشت ماهه اخیر» در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، اظهار داشت: فارس همیشه زیبا بوده و خواهد بود همین‌طور سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان نیز عملکردی قابل قبول داشته است.

وی ادامه داد: استان فارس، اقدامات خوبی در توسعه گردشگری و در امر سرمایه‌گذاری همچنین در حوزه‌های صنایع دستی و میراثی داشته است که جای تقدیر و تشکر از مدیران سابق و فعلی این سازمان دارد.

ملک‌زاده عنوان کرد: عملکردی از فعالیت‌های سازمان در طول هشت ماه گذشته برای رسانه‌ها، مسئولان، مردم و نمایندگان ارائه شده همچنین این نمایشگاه فرصت خوبی برای بیان فعالیت استان‌ها به ویژه فارس در این مدت و دولت‌های نهم و دهم فراهم آورده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه به عملکرد این سازمان در استان فارس چه نمره‌ای می‌دهید، بیان داشت: به عملکرد مدیر پیشین نمره 20 می‌دهم و باید عملکرد مدیر جدید را دید و امتیاز داد که امید دارم وی نیز به خوبی عمل کند.

به گزارش فارس، نمایشگاه «عملکرد و دستاوردهای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دولت های نهم و دهم و به ویژه در هشت ماهه اخیر» به مدت دو روز در کاخ موزه نیاوران برگزار شد که تمام استان‌های کشور، در غرفه‌هایی آثار و زیبایی‌های استان خود را به نمایش گذاشتند.
انتهای پیام/‌2448/ن20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها