امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28579
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، افراد ناشناس عصر دیروز جمعه در شهر بنغازی دو افسر ارتش و پلیس را در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، افراد ناشناس عصر دیروز جمعه در شهر بنغازی دو افسر ارتش و پلیس را در سومین عملیات ترور در یک روز در این شهر واقع در شهر لیبی کشتند.

محمد الحجازی، سخنگوی رسمی اتاق امنیت بنغازی گفت: افراد ناشناس سرتیپ خلبان بازنشسته سالم السراح را در حال خواندن نماز در مسجد التوبه در منطقه اللیثی شهر بنغازی ترور کردند.

الحجازی افزود: این سرتیپ شهید در پایگاه هوایی بنینه کار می کرد و دیروز در حین نماز هدف تیراندازی افراد ناشناس قرار گرفت.

الحجازی ادامه داد: سرهنگ خطاب الرحیم الزوی، رئیس مرکز پلیس جخره در فرماندهی امنیتی الواحات در 480 کیلومتری جنوب بنغازی در منطقه الصابری شهر بنغازی پس از خواندن نماز و خروج از مسجد در منطقه سوق احداش شهر بنغازی به ضرب گلوله کشته شد.

افراد ناشناس بعد از ظهر دیروز جمعه عبدالسلام المسماری فعال سیاسی و حقوق و وکیل لیبیایی را در حین خروج از یکی از مساجد شهر بنغازی به ضرب گلوله ای که به قلبش اصابت کرده بود کشته شد.

المسماری پس از خواندن نماز ظهر خود در مسجد بوغوله در منطقه البرکه در بنغازی کشته شد.

دیروز همچنین صدها تن از فعالان مقابل هتل تیبستی در مرکز شهر بنغازی در محکومیت ترور و کشتار فعالان، افسران ارتش و نیروهای پلیس تجمع کردند.

از زمان سرنگونی نظام معمر القذافی شرق لیبی که مهد انقلاب مردم این کشور بود شاهد انفجارها، ترورها و حملاتی است که قضات، نظامیان و افسران پلیس را که با نظام معمر القذافی نیز همکاری کرده بود هدف می گیرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار