امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28598
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 121
«سیدمرتضی حسینی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره حضورش در ویژه برنامه‌های تلویزیونی ماه رمضان گفت: من خود مجری رمضانی نیستم بلکه ...

«سیدمرتضی حسینی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره حضورش در ویژه برنامه‌های تلویزیونی ماه رمضان گفت: من خود مجری رمضانی نیستم بلکه یک «شومن» هستم که دوستان تهیه کننده از من استفاده می کنند. به این خاطر که آدم‌های جوان‌تر و شادتر به برنامه جذب بشوند و بقیه مجریان بتوانند حرف‌های جدی شان را بزنند.

وی که هم اکنون اجرای ویژه برنامه افطار سیمای خراسان رضوی با عنوان «سفره‌های همدلی» را به عهده دارد تاکید کرد: در سال‌های گذشته مجری برنامه جشن رمضان شبکه تهران بودم و امسال به دعوت دوستان به مشهد آمدم تا اجرای پنج شب از برنامه را به عهده بگیرم.

حسینی ادامه داد: در ویژه برنامه‌های ماه رمضان با سر می‌آیم تا شاگردی کنم و چیزی یاد بگیرم. من یک کارآموز محسوب می‌شوم. اما این فضا و این لحظه به من درس عشق می دهد.

این مجری درباره حضورش در شهر مشهد گفت: من هیچ وقت ماه رمضان در مشهد نبوده ‌م و الان یکی از بهترین لحظه‌های زندگی من است. هر شب به حرم حضرت امام رضا (ع) می‌روم و مثل یک بنده گنه کار روسیاه تا صبح به گنبد طلایی ایشان خیره می‌شوم. من جرات نمی کنم به آقا نگاه کنم و فقط به گنبدش خیره می‌شوم.

حسینی درباره شیوه اجرایش در برنامه‌های ماه رمضان توضیح داد: من همیشه خودم هستم و همین چیزی را که هستم نشان می‌دهم. ممکن است یک نفر ناراحت بشود که من چرا همیشه لبخند می‌زنم. من در وفات پسرم هم لبخند می‌زنم. اعتقاد دارم آنچه خدا برای آدم‌ها رقم می‌زند خوب و دوست داشتنی است. حدیثی داریم که می‌گوید اگر بدانید مرگ چه موهبتی است همین الان می‌میرید. چون نمی‌دانیم جیغ و داد به راه می‌اندازیم. حضرت مولانا می‌گوید بمیرید بمیرید از این عشق بمیرید.

وی ادامه داد: برای اجرای برنامه «سفره‌های همدلی» تحقیق خاصی نکرده‌ام. فقط حس و حال خودم را درباره ماه رمضان بیان می کنم. من حرفی را باید بزنم که باور دارم و خودم عمل کرده‌ام. حضرت پیامبر (ص) هم در این رابطه گفته‌اند رطب خورده منع رطب کی کند.

حسینی درباره حضورش در برنامه جشنواره کیش نیز گفت: جشنواره تابستانی کیش چند روزی است که آغاز شده و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت. من از دو روز دیگر به کیش می‌روم و اجرایم را آغاز می‌کنم. هدف این جشنواره جذب توریست و مسافر است. من سعی می‌کنم در لابلای برنامه حرف های آموزنده هم بزنم. اما هدف این برنامه صرفا اخلاقی نیست. یک سری از مغازه دارها و هتل دارها می خواهند کسب روزی کنند تا پول و ارز از کشور ما خارج نشود. همین پول را به جای این که به تاجران ترکیه و دبی و مالزی بدهیم در کشور خودمان خرج کنیم تا از تولید ملی هم حمایت شود.

ویژه برنامه افطار «سفره های همدلی» در ماه مبارک رمضان هر روز با اجرای مجریانی چون مهران رجبی، سید مرتضی حسینی و ماشاالله شاهمرادی زاده مهمان بینندگان سیمای خراسان رضوی می‌شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها