امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2861
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 227
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین قسمت این مجموعه فیلم در حالی وارد مرحله تولید می‌شود که جلد اول کتاب به نام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین قسمت این مجموعه فیلم در حالی وارد مرحله تولید می‌شود که جلد اول کتاب به نام «نابودی» هنوز منتشر نشده است.

این کتاب سه جلدی را جف واندرمیر نوشته و قصه آن درباره یک پزشک متخصص در رشته بیولوژی است ،که با یک مشکل بزرگ روبرو می‌شود.

با ناپدید شدن ناگهانی و مشکوک همسر این دکتر، وی جست‌وجوی همه جانبه خود را برای پیدا کردن وی آغاز می‌کند. اما تلاش‌های او بی‌نتیجه است.

تلاش برای پیدا  کردن همسر، این خانم دکتر را وارد منطقه ممنوعه ای می‌کند که بیش از سی سال است هیچ کس پای خود را به این محل نگذاشته است.

در حقیقت، دولت مرکزی پس از شیوع یک بیماری و مرض خطرناک و لاعلاج، این محل را به عنوان یک منطقه ممنوعه اعلام کرده و مأمورانی را برای عدم حضور مردم عادی به آن محل گمارده است.

یک اداره مخفی پلیس که به نام ساوترن ریچ شناخته می‌شود، سال‌هاست که در منطقه ممنوعه در حال بررسی است تا بتواند منبع ویروس مرگبار را شناسایی کند. اما تلاش آن‌ها تا به امروز، با شکست مواجه شده است.

دکتری که کاراکتر اصلی قصه است، مأموریت پیدا می‌کند تا با حضور در منطقه ممنوعه، ریشه‌های مربوط به منبع شیوع مرض خطرناک را پیدا کند.

او و گروه همکارش در این محل، موفق به کشف مایعی در طبیعت می‌شوند که قابلیت سازگاری با محیط را دارد و در عین حال بسیار خطرناک است. اما کشف مهم‌تر او، ارتباط این موضوع با ناپدید شدن ناگهانی همسرش است.

سه جلد کتاب سه جلدی «ساوترن ریچ» اوایل سال 2014 و با یک فاصله چند ماهه ، روی پیش‌خوان کتابفروشی‌ها قرار خواهند گرفت.

قسمت اول فیلم هم تا آن زمان، به احتمال زیاد وارد مرحله تولید شده است. تهیه‌کنندگان نسخه سینمایی این کتاب، هم اکنون در حال انتخاب کارگردان و بازیگران قسمت اول آن هستند.

اسکات رودین اعلام کرده کار انتخاب و کارگردان تا یک دو ماه دیگر تمام خواهد شد و کلید فیلم‌برداری اولین قسمت اواسط فصل تابستان زده خواهد شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها