امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28621
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 68
محمدباقر هوشنگی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت برگزاری جلسه شورای عالی ...

محمدباقر هوشنگی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت برگزاری جلسه شورای عالی بیمه اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته این جلسه هفته‌اینده با حضور نمایندگان دستگاه‌‌ها برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه چند موضوع از جمله آخرین وضعیت سازمان بیمه سلامت و همچنین مابه‌التفاوت داروهای گران‌قیمت در دستور کار است که امیدواریم در این زمینه نیز مصوبات خوبی به تصویب برسد.

هوشنگی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که در شورای عالی بیمه به طور جدی پیگیری می‌شود بحث حمایت‌های بیمه‌ای از معتادان بهبود یافته است که در این زمینه نیز نظرات دستگاه‌های مختلف از جمله وزارت کشور و بهزیستی دریافت شده است.

مدیر کل بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: چنانچه مشکلی در خصوص اعتبارات به وجود نیاید بیمه معتادان بهبود یافته نیز به زودی کلید خواهد خورد و افراد اشاره شده می‌توانند از خدمات درمانی و بیمه‌ای استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها