امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28639
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 79
به گزارش فارس به نقل از پایگاه اینترنتی «پالتیکو»، طبق نتایج جدیدترین نظرسنجی‌هایی که روز پنجشنبه منتشر شد، سناتور «رند پائول»، نامزد احتمالی ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اینترنتی «پالتیکو»، طبق نتایج جدیدترین نظرسنجی‌هایی که روز پنجشنبه منتشر شد، سناتور «رند پائول»، نامزد احتمالی جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا است.

طبق نظرسنجی‌های موسسه دموکراتیک سیاست عمومی، رند پائول که سناتور جمهوری‌خواه ایالت «کنتاکی» آمریکا است بعنوان نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا است، زیرا 16 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی او را بعنوان نامزد مورد علاقه خود معرفی کردند.

در این نظرسنجی، «جب بوش»، فرماندار ایالت «نیوجرسی»، «کریس کریستی» و «پائول رایان» هر کدام از حمایت 13 درصدی برخوردار بودند، همچنین سناتور «تد کروز» جمهوری‌خواه ایالت «تگزاس» از حمایت 12 درصدی و «روبیو» جمهوری‌خواه ایالت «فلوریدا» از حمایت 10 درصدی برخوردار بود.

میزان محبوبیت رند پائول در نظرسنجی‌هایی که از ماه آوریل تاکنون برگزار شده است، به بیشترین میزان رسیده است و این اولین باری است که وی به تنهایی جایگاه اول محبوبیت را بین جمهوری‌خواهانی که احتمالاً می‌خواهند در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا کاندید شوند، به خود اختصاص داده است.

بر اساس نتایج این نظرسنجی، حمایت 7 درصدی از تد کروز در ماه مه، هم‌اکنون به 12 درصد افزایش یافته است اما روبیو در نظرسنجی‌های بین ماه ژانویه و مارس سال جاری میلادی از حمایت 21 یا 22 درصدی برخوردار بود که هم‌اکنون این حمایت به 10 درصد کاهش پیدا کرده است.

«هیلاری کلینتون» وزیر خارجه دموکرات سابق آمریکا همچنان با 40 درصد در مقابل رقبای احتمالی خود که قرار است در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا شرکت کنند، پیشرو است.

نظرسنجی انجام شده، در بین 800 نفر از رأی‌دهندگان ثبت‌ شده صورت گرفته است که 500 نفر از آنها را جمهوری‌خواهان و 418 نفر آنها را رأی‌دهندگان دموکرات تشکیل می‌دادند و در بین روزهای 19 و 21 ژوئیه انجام گرفته است و درصد خطای آن مثبت و منفی 3.5 درصد برای انتخابات عمومی و مثبت و منفی 4.3 برای انتخابات درون حزبی جمهوری‌خواهان بوده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها