امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2864
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 269
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منابع نزدیک به فیلم می‌گویند اسمیت فیلم‌نامه آن را بسیار پسندیده و بسیار مایل است که با این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منابع نزدیک به فیلم می‌گویند اسمیت فیلم‌نامه آن را بسیار پسندیده و بسیار مایل است که با این پروژه همکاری کند.

این بازیگر سیاه پوست ژانر اکشن، جای بن افلک را در این فیلم خواهد گرفت، تهیه‌کنندگان «فوکوس» مدتی قبل گفتند مایل به همکاری با افلک نیستند.

فیلم نامه «فوکوس» را تیم دو نفره جان راکوآ و گلن نیکارا نوشته و وظیفه کارگردانی فیلم هم به عهده آن‌هاست. آن‌ها به تهیه‌کنندگان فیلم گفته بودند، موافق حضور افلک در نقش اصلی فیلم خود نیستند.

قصه فیلم درباره یک هنرمند خلاف‌کار (با بازی ویل اسمیت) است که به حمایت از یک جوان کم تجربه و مبتدی می‌پردازد.

زمانی که بحث یک کار جدی مطرح می‌شود، این دو سعی می‌کنند به یکدیگر دروغ گفته و سر هم کلاه بگذارند این موضوع، زندگی و فعالیت حرفه‌ای آن‌ها را وارد یک سری مسائل و ماجراجویی‌های تازه و پیش‌بینی نشده می‌کند.

دیدار دوباره این دو پس از چند سال، باعث خلق یک سری اتفاقات تازه می‌شود. احتمال زیادی وجود دارد ویل اسمیت در امر تولید فیلم به عنوان سرمایه‌گذار هم همکاری کند.

تولید «فوکوس» به خاطر بازیگر اصلی مرد آن مدتی است به تعویق افتاده است. در ابتدا قرار بود این فیلم با بازی بن افلک جلوی دوربین برود.

اما پس از مسائلی که در ارتباط با فیلم «آرگو» اتفاق افتاد، کارگردانان و تهیه‌کنندگان فیلم تصمیم گرفتند بازیگری را برای نقش اصلی آن انتخاب کنند، که با دردسرهای منفی رسانه‌ای روبرو نباشد.

گفته می‌شود بن افلک نسبت به حذف خود از این پروژه اعتراض و تهدید کرد که علیه سازندگان فیلم شکایت خواهد کرد. اما از آن جا که قرارداد همکاری با وی امضا نشده بود، به او گفته شد شکایتش راه به جایی نخواهد برد.

پس از آن شنیده شد رایان گاسلینگ برای بازی در این فیلم انتخاب شده است. اما او که درگیر کار ساخت اولین فیلم‌سینمایی خود در مقام کارگردان است، ترجیح داد به سراغ کارگردانی فیلم خود برود.

ویل اسمیت هم‌اکنون اکشن علمی تخیلی «پس از زمین» را در کنار فرزند نوجوان خود جیدن آماده اکران عمومی دارد. این فیلم را ام ثابت شامالان فیلم‌ساز هندی تبار سینما، کارگردانی کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها