امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28642
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش فارس به نقل از الدیار، یک دستگاه امنیتی با اعلام اینکه از مکان اختفای احمد الاسیر تروریست سلفی و وهابی صیدا و فضل شاکر خواننده لبنانی مرید ...

به گزارش فارس به نقل از الدیار، یک دستگاه امنیتی با اعلام اینکه از مکان اختفای احمد الاسیر تروریست سلفی و وهابی صیدا و فضل شاکر خواننده لبنانی مرید وی اطلاع دارد، گفت که برخی گروه‌ها وی را در یک مرکز و با تدابیر امنیتی و نظامی شدید قرار داده‌اند تا آسیبی به آنها نرسد.

بر اساس این گزارش احمد الاسیر و فضل شاکر در اتاقی در زیرزمین در قصر بهیه الحریری هستند و نظامیانی از جریان‌های وابسته به المستقبل از آنها حفاظت می‌کنند.

بهیه الحریری در همین راستا با گرفتن زبده‌ترین وکلا برای دفاع از این تروریست‌های لبنانی سعی دارد آنها را از حکم قطعی اعدام برهاند، با این وجود وی تصمیم گرفته با حمایت کامل از این تروریست‌ها و فراهم کردن زمینه اختفای آنها، این دو نفر را در نزد خود نگه دارد تا اوضاع آرام شده و آب‌ها از آسیاب بیفتد.

این در حالی است که برخی دیگر از گزارش‌ها تاکید دارد که الاسیر و شاکر با موشک هدف قرار گرفته و بدن آنها سوخته و بلافاصله جان خود را از دست داده‌اند، این منابع می‌افزاید که جنازه‌های آنها در تابوت‌های آهنی قرار گرفته و به بیمارستان نظامی فرستاده شده تا در مورد زمان اعلام مرگ این دو نفر تصمیم‌گیری شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها