امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28656
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بهروز خوش رزم» به عنوان تهیه کننده سریال تلویزیونی «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بهروز خوش رزم» به عنوان تهیه کننده سریال تلویزیونی «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری و محصول سیمافیلم با این پروژه قرارداد بست.
خوش رزم در این باره گفت: قرارداد من فعلا" برای فاز اول این سریال یعنی مرحله تحقیق و نگارش است که با توکل به خدا در صورت با موفقیت طی شدن این مرحله کار را تا پایان ادامه خواهم داد.
وی افزود: تصور می‌کنم مرحله نگارش فیلمنامه نهایی یک سال و نیم به طول انجامد و بعد این مدت رسما" وارد پیش تولید خواهیم شد.
بنا بر این گزارش، در این سریال به زندگی این صحابی بزرگ پیامبر و به ویژه مقطع مشرف شدن او به دین اسلام و همراهی وی با پیامبر پرداخته می‌شود.
به گفته داود میرباقری شخصیت سلمان برای اکثر مردم شناخته شده است. وی یکی از صحابیون نزدیک پیامبر (ص) بوده که خوشبختانه ایرانی است و مقام و منزلت بالا و تاثیرگذاری در حوزه معارف اسلامی و رشد و تکریم آن داشته است. چنانچه وقتی رسول اکرم (ص) مقام و جایگاه سلمان را اعلام کند می‌گوید او اهل بیت ما است.
این شخصیت در زندگی پرفراز و نشیبی که در جستجوی حقیقت و خدا داشته جذاب است و از مهم‌ترین مکاتب روزگار خود با تعقل عبور می‌کند تا در اسلام آرام بگیرد.
طرحی که 12 سال نوشتم تولد تا مرگ سلمان را شامل می‌شد. این روزها که مجدد قرار است کار را راه اندازی کنیم مرجع و مبنا همان متن است که البته احتیاج به بازنویسی دارد.
حوزه حرکت سلمان به لحاظ جغرافیایی بسیار گسترده است و به لوکیشن‌های بسیاری نیاز دارد. او ابتدا از ایران باستان خود را به اروپا می‌رساند و درباره آیین مسیحیت تحقیق می‌کند که از فلسطین تا ترکیه را دربرمی‌گیرد. پس از آن به حجاز می‌آید و مکه و مدینه را می‌بیند و سرانجام به ایران پس از اسلام مراجعت می‌کند.
«سلمان فارسی» در 40 قسمت 55 دقیقه‌ای در گروه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تولید می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها