امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2866
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 142
منوچهر محمدی تهیه‌کننده سریال «دا» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره نگارش نهایی فیلمنامه سریال گفت:در حال حاضر سیناپس فیلمنامه ...

منوچهر محمدی تهیه‌کننده سریال «دا» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره نگارش نهایی فیلمنامه سریال گفت:در حال حاضر سیناپس فیلمنامه آماده شده و به حوزه هنری تحویل داده شده است. حجم کار نسبتاً سنگین است زیرا سریال 26 قسمت است . ما منتظر هستیم دوستان در حوزه هنری مطالعه کنند، نظرات دوستان را اخذ کنیم  و نگارش نهایی و نوشتن دیالوگ های فیلم  آغاز شود.

وی درباره آماده شدن فیلمنامه نهایی گفت: پیش بینی ما این است که نگارش نهایی فیلمنامه نیمه اول سال و قبل از مهرماه به پایان برسد.

تهیه کننده «حوض نقاشی» در ادامه افزود: تیمی از دوستان با آقای اسعدیان در تحقیق و نگارش فیلمنامه همراه هستند و یک کار  گروهی به سرپرستی همایون اسعدیان است. نگارش نهایی فیلمنامه توسط همایون اسعدیان انجام می‌شود.

محمدی در خاتمه درباره تولید سریال «دا» گفت: تولید سریال بستگی به شرایطی دارد که حوزه هنری برای پروژه فراهم می‌کند. اگر شرایط تولید مهیا باشد بعد از اتمام نگارش فیلمنامه  پیش تولید و انتخاب بازیگران  انجام می‌شود. سریال نیاز به ساخت دکور دارد که همین امر زمان‌بر خواهد بود.

سریال «دا»بر اساس کتابی به همین نام ساخته می‌شود که دربرگیرنده خاطرات سیده زهرا حسینی است. این کتاب توسط انتشارات سوره مهر حوزه هنری منتشر شده و تاکنون به چاپ‌های متعددی رسیده است.

سریال «دا» با اقتباسی از این کتاب توسط همایون اسعدیان و به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی ساخته می‌شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها