امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28665
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 107
جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بررسی طرح تعریف جرم سیاسی در جلسات آتی مجلس گفت: طرح اینگونه مباحث هیچ گونه ضرورتی ندارد و موجب ایجاد حواشی برای کشور می‌شود و در واقع خوراک تبلیغاتی برای دشمن فراهم می‌کند.

وی افزود: سیره امام (ره) نیز اینگونه بود که کسانی که اندیشه آنان مخالف اندیشه حکومتی بود تا جایی که دست به اسلحه نمی‌بردند و دست به فتنه نمی‌زدند در کشور آزاد بودند اما زمانی که با اقدامات خود امنیت کشور را زیر سوال می‌بردند، طبق قانون اسلام با آنها برخورد می‌شد و بعد از این نیز وضع به همین ترتیب خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: ما در قوانین فقه و جزای اسلامی مفهومی به عنوان جرم سیاسی نداریم و آنچه که آمده جرائم امنیتی است که مواردی همچون ایجاد فتنه و بحران و بر هم زدن نظم عمومی از جمله نمونه‌های آن است و از سوی دیگر در این حوزه هم حتی هیچ خلائی در حوزه قانون‌گذاری وجود ندارد و نیاز به تصویب قانون جدید نیست.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها