امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28672
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 88
قاسم مستقیم، دبیر ستاد مرکزی نظارت بر امر ثبت‌نام دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: ثبت‌نام دانش‌آموزان ...

قاسم مستقیم، دبیر ستاد مرکزی نظارت بر امر ثبت‌نام دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس تا ۱۵ تیر ماه ادامه داشت و بیش از ۹۵ درصد دانش‌آموزان در مدارس ثبت‌نام شدند.

وی ادامه داد: در حال حاضر مدارس در روزهای دوشنبه و چهارشنبه دایر است و موارد جامانده ثبت‌نامی که اصولاً به دلیل جابه‌جایی خانواده‌ها در مناطق یا استان‌هاست، انجام می‌شود. 

مستقیم با بیان اینکه نظارت بر روند ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس با جدیت پیگیری شد، گفت: در کشور حدود ۵۴ هزار مدرسه داریم که اگر شکایت را فقط از یک درصد مدارس در نظر بگیریم، حدود ۵۴۰ مدرسه می‌شود؛ این درحالیست که موارد تخلف حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ مورد است.

وی با تأکید بر اینکه هیچ مدیر مدرسه‌ای عزل نشده است، بیان داشت: در پی مشاهده تخلفات، با مدیر مدارس تماس تلفنی داشتیم و تذکر شفاهی به آنها دادیم که خوشبختانه مشکلات برطرف شد.

دبیر ستاد مرکزی نظارت بر ثبت‌نام دانش‌آموزان، بیشترین موارد گلایه‌های مردم را درخواست برای ثبت‌نام فرزندشان در خارج از محدود ثبت‌نامی ذکر کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها