امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28676
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 71
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، اسدالله اسدی گرمارودی رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به مفاد سند ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، اسدالله اسدی گرمارودی رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به مفاد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب در راستای ارتقای منزلت اجتماعی و جایگاه معلمان، هر سال بر اساس ضوابط مصوب به کمک فرمی 25 سنجه‌ای که معیارهایی را در سه محور ارزشی، دانشی و مهارتی مورد بررسی قرار می‌دهد، تعدادی از معلمان که حد نصاب امتیاز لازم را کسب کرده باشند به عنوان معلم نمونه در سطح مدرسه، منطقه، استان و کشور انتخاب می‌کنیم که مورد تقدیر و تشویق قرار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: ستاد بزرگداشت مقام معلم با عنایت به لزوم مشارکت همکاران در اصلاح و بهبود پرسشنامه تصمیم گرفت تا از نظرات پیشنهادی همکاران در تکمیل آن استفاده کند؛ همکاران می‌توانند پیشنهادات اصلاحی خود را حداکثر تا تاریخ 25 مرداد امسال به نشانی پست الکترونیکی setadmarkazi@medu.ir ارسال کنند.

قائم مقام وزیر در ستاد بزرگداشت مقام معلم تصریح کرد: از ارائه دهندگان بهترین پیشنهادات تقدیر خواهد شد.

به گزارش فارس، روی فرم نظرسنجی مندرج در سایت وزارت آموزش و پرورش آمده است: فرم نظرسنجی در خصوص شیوه‌نامه انتخاب معلمان نمونه سال 92ـ91.
امکان دانلود این فرم: فرم نظرسنجی شیوه‌نامه انتخاب معلم نمونه فرم نظرسنجی شیوه‌نامه انتخاب معلم نمونه 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها