امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28678
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 44
حسین بدخشان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برگزاری ضیافت مهر در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: این برنامه با همکاری جامعه خیرین ...

حسین بدخشان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برگزاری ضیافت مهر در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: این برنامه با همکاری جامعه خیرین حامی معلولان کشور و بهزیستی در 31 استان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در 7 استان گلریزان به صورت کشوری برگزار شده است که نتایج خوبی را در بر داشته به طوری که بیش از 10 میلیارد تومان از ابتدای ماه رمضان تا به امروز برای حمایت از معلولان و مددجویان در بخش تأمین سهم آورده مسکن مددجویان جمع‌آوری شده است.

بدخشان بیان داشت: پیش‌بینی می‌شود میزان کمکهای جمع‌آوری شده در روزهای باقیمانده از ماه رمضان افزایش یابد و این در حالی است که با توجه به استقبال خیرین علاوه بر تأمین سهم آورده معلولان در بخش مسکن قرار است در حوزه توانبخشی و ساخت مراکز تخصصی نیز اقداماتی صورت گیرد.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی کشور ادامه داد: هدف از برگزاری گلریزان‌ها در ضیافت مهر جمع‌آوری کمکها برای خانواده‌های نیازمند و معلولان تحت پوشش بهزیستی است.

وی ادامه داد: تا پایان ماه رمضان سه گلریزان کشوری در استانهای مورد نظر برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها