امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28682
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 54
سوسن صفاوردی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص داشتن مرکز عالی زنان نشاندهنده این امر است که ایشان در این حوزه ...

سوسن صفاوردی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص داشتن مرکز عالی زنان نشاندهنده این امر است که ایشان در این حوزه آسیب شناسی داشته اند و با توجه به اینکه دستگاه‌های زیادی وجود دارد و کارهایی نیز در حوزه زنان صورت می‌پذیرد اما ممکن است این دستگاه‌ها از عملکرد هم خبر نداشته باشند و همین امر باعث موازی کاری در حوزه زنان می‌شود.

وی ادامه داد: موازی کاری در حوزه زنان باعث هرز رفتن نیرو و سرمایه می‌شود و اگر دستگاه‌ها از عملکرد هم اطلاع داشته باشند می‌توانند خروجی تأثیر گذار تری داشته باشند تا اینکه هر سازمانی با یک رویکرد خاص به این موضوع بپردازند.

معاون همکاری‌های بین الملل مرکز زنان اظهار داشت: در وهله اول باید وحدت رویه در میان دستگاه‌های ذیربط در حوزه زنان ایجاد شود بعد از این، باید اقدامات منسجم شود و زمانیکه این انسجام در مرحله عمل خودش را نشان دهد آنجا طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید سازمانی وجود داشته باشد که بتواند تمام این فعالیت‌ها را زیر چتر خود پوشش دهد.

صفاوردی افزود: مطالبه مقام معظم رهبری حتما باید در دستور کار قرار گیرد و یک وحدت رویه، انسجام ، همکاری و هماهنگی بین دستگاه‌ها ایجاد شود که بتواند یک خروجی واحد داشته باشد، این یک فرآیند بلند مدت است و هیچ دستگاهی نمی‌تواند به تنهایی طلایه‌دار این موضوع باشد و نمایندگان دستگا‌های مختلف باید در تشکیل این مرکز حضور داشته باشند. امیدواریم این مطالبه رهبری با اهتمام ویژه هرچه سریعتر اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها