امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28683
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 83
محمدجعفر محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: طی عمر چهارساله معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در دولت دهم‌ خوشبخاته ...

محمدجعفر محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: طی عمر چهارساله معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در دولت دهم‌ خوشبخاته فقط یک روزنامه توقیف شده است.

معاون امور مطبوعاتی وزارت ارشاد با بیان اینکه در طول این مدت فقط یک روزنامه توقیف شد، افزود: روزنامه شرق تنها روزنامه‌ای بود که در دولت دهم با رأی هیئت نظارت بر مطبوعات کشور توقیف شد.

وی متذکر شد: طی این چهار سال، معاونت مطبوعاتی از هیچ نشریه‌ای شکایت نکرده است این در حالی است که معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد بر اساس قانون مطبوعات این اجازه را دارد که شخصاً و یا توسط هیئت نظارت بر مطبوعات، از برخی مطبوعات و نشریه‌های متخلف شکایت کند.

وی بیان داشت: تجربه ثابت کرده است که با تعامل، بهتر می‌توان فضای سالم را در مطبوعات و رسانه‌های کشور حاکم کرد و نتایج حاصل از پیشبرد این امر در مقایسه یا توقیف مطبوعات قابل مقایسه نیست.

محمدزاده ابراز داشت: با توقیف مطبوعات امکانی از جامعه گرفته می‌شود اما با تعامل می‌توان از فرصت‌ها استفاده کرد چرا که در تعامل اصلاح وجود دارد.

این مقام مسئول اضافه کرد: معاونت مطبوعاتی در دولت دهم تلاش کرد که با تعامل مشکلات را مرتفع کند به همین دلیل توقیف عمده‌ای در حوزه نشر صورت نگرفته است.

محمدزاده درباره روزنامه ایران خاطرنشان کرد: روزنامه ایران برای بررسی شکایت به دادگاه هیئت نظارت ارجاع داده شد اما توقیف نشد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار