امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28701
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 99
وجیهه علی اکبری سامانی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب‌ و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره کتاب «بادبادک‌ها»، بیان داشت: تقریباً یکسال است ...

وجیهه علی اکبری سامانی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب‌ و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره کتاب «بادبادک‌ها»، بیان داشت: تقریباً یکسال است که این کتاب در نوبت چاپ انتشارات علمی فرهنگی قرار دارد و هنوز هم به چاپ نرسیده است یعنی قرار بود این اثر تا نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر شود، اما محقق نشد. 

وی با بیان اینکه این کتاب را برای گروه سنی نوجوان به نگارش درآوردم، ادامه داد: مضمون کتاب «بادبادک‌ها» دینی _ اجتماعی است.

علی‌اکبری سامانی درباره دلایل تأخیر در چاپ این کتاب، بیان کرد: یک مشکل آن به طراحی کتاب «بادبادک‌ها» مربوط می‌شود یعنی در وهله نخست طراحی‌ای که برای این اثر صورت گرفته  شده بود از سوی انتشارات علمی فرهنگی مورد تأیید قرار نگرفت و دوباره طراحی جدیدی برای آن در نظر گرفته شد و در نهایت با قرار گرفتن به پایان سال 91 و گرانی کاغذ، این کتاب در زمان مقرر منتشر نشد.

وی افزود: انتشارات علمی فرهنگی وعده چاپ کتاب «بادبادک‌ها» را تا پایان سال گذشته داده بود اما امیدوارم این کتاب تا پایان سال جاری برای گروه سنی نوجوانان منتشر و روانه بازار نشر شود.

بر اساس این گزارش، کتاب «بادبادک‌ها» داستانی با رگه‌های دینی است؛ ماجرا در خانواده‌ای اتفاق می‌افتد که والدین آن قصد جدایی از یکدیگر را دارند، این پدر و مادر دو فرزند دارند که دختر خانواده با توکل به خدا در این گیر و دار زندگی آشفته مسیر درست را انتخاب و ادامه می‌دهد و در واقع شخصیت اصلی، دختر نوجوان خانواده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار