امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28704
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 93
«اشکان حاجی عبدالهی» یکی از عوامل برنامه فرش سپید در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: با توجه به اینکه در گذشته حضور عوامل برنامه فرش ...

«اشکان حاجی عبدالهی» یکی از عوامل برنامه فرش سپید در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: با توجه به اینکه در گذشته حضور عوامل برنامه فرش سپید را در مجلس شورای اسلامی به رسانه‌ها اطلاع داده بودم و آمادگیمان را جهت حضور دیگر برنامه‌های سیما در آن روز همراه با عوامل فرش سپید اعلام کرده بودیم، تهیه کننده محترم برنامه فیتیله آمادگی خود را بعد از رایزنی‌هایی که انجام شد جهت حضور عوامل این برنامه در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند.

وی ادامه داد: این حرکت تهیه کننده برنامه فیتیله، لبیک به دعوت برنامه فرش سپید جهت خلق حماسه رسانه‌ای بود؛که از ایشان متشکریم.

حاجی عبدالهی افزود: تاریخ حضور عوامل برنامه فرش سپید و فیتیله در مجلس شورای اسلامی،بعد از ماه مبارک رمضان است.

مدیر روابط عمومی کانون دانش آموختگان صادق عنوان کرد: مجریان و عوامل پشت صحنه برنامه فرش سپید و فیتیله در این جلسه حضور دارند.

وی افزود: در حال رایزنی با نمایندگان محترم از جمله ریاست محترم مجلس جهت انجام ملاقاتی کوتاه در آن روز هستیم که اسامی نهایی نمایندگانی که با آنها ملاقات خواهیم داشت در آینده مشخص خواهد شد.

وی گفت: ما برخی از مخاطبان برنامه هم به همراه مجریان و عوامل به مجلس خواهیم برد که تا این ساعت چنین اقدامی توسط هیچ جای دیگر سابقه نداشته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها