امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28708
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز صبح نخستین ایستگاه مطالعه شهرستان شمیرانات و سی و هفتمین ایستگاه در استان تهران با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز صبح نخستین ایستگاه مطالعه شهرستان شمیرانات و سی و هفتمین ایستگاه در استان تهران با مشارکت بیمارستان شهدای تجریش رونمایی شد.

در مراسم رونمایی که با حضور فرماندار شمیرانات در سالن انتظار بیمارستان افتتاح شد، مراجعه کنندگان همانند ایستگاه های افتتاح شده در فاز گذشته ، 15 عنوان کتاب در اختیار خواهند داشت. 

براساس این طرح هر فرد می‌تواند با مراجعه به این ایستگاه، کتاب مورد علاقه خود را انتخاب و در محل ایستگاه یا هر محل دیگرى مطالعه کرده و حداکثر پس از پانزده روز به همین ایستگاه یا هر یک از ایستگاههای مطالعه در سراسر کشور یا به یکى از کتابخانه هاى عمومى تحت پوشش نهاد کتابخانه هاى عمومى باز گرداند.

از 15 عنوان کتاب این ایستگاه،  3 عنوان مختص کودک،2 عنوان مختص نوجوانان و 10 عنوان مختص بزرگسالان  در موضوعاتی چون، داستان، تاریخ، علوم و فنون و ادبیات به‌معنای شعر و آثاری با موضوعات دفاع‌مقدس هستند. که به صورت روزانه شارژ می‌شوند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها