امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28712
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 59
کامبیز ناظریان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: از لحاظ تأمین برق تهران مشکلی ندارد و زمانی که ...

کامبیز ناظریان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: از لحاظ تأمین برق تهران مشکلی ندارد و زمانی که دمای هوا افزایش می‌یابد نرخ مسائل مربوط به آسیب تجهیزات افزایش می‌یابد و سیستم‌های حفاظتی هوشیارتر می شوند.
وی ادامه داد: در اواخر هفته گذشته که دمای هوا بسیار بالا رفت مشکلی از لحاظ تأمین برق در تهران بوجود نیامد و بیشتر بحث خرابی بود که با توجه به افزایش دمای هوا و بار شبکه برق ،نرخ حوادث و آسیب تجهیزات افزایش یافت.

*نوبت بندی برق یه هیچ وجه مطرح نیست

ناظریان در پاسخ به این سؤال که آیا با توجه به افزایش دما شرکت توزیع برق نیز همانند شرکت آبفای استان تهران احتمال نوبت‌بندی برق را مطرح خواهد کرد، گفت: تاکنون به هیچ عنوان بحث نوبت‌بندی برق مطرح نبوده و نیست، بنابراین باید اذعان داشت که اگر محدودیت تأمین برق باشد و مسئولان اعلام کنند که مشکلی در تأمین برق نداریم مردم به خوبی این موضوع را حس خواهند کرد.
وی ادامه داد: وقتی که دمای هوا بالا می‌رود و بار شبکه افزایش می‌یابد و  1500 مگاوات سیستم سرمایشی در دو ماه اخیر اضافه می‌شود این عدد با این درجه حرارت طبیعی است که نرخ حوادث و آسیب تجهیزات را بالا ببرد و سیستم‌های حفاظتی فعال‌تر ‌شوند و قطعی برق رخ ‌دهد.
ناظریان تأکید کرد: شرایط فعلی برق تهران هیچ مشکلی از لحاظ تولید ندارد که بخواهد محدودیت ایجاد کند و قطعی برق رخ دهد نداریم.
وی ادامه داد: خاموشی‌های برق در تهران پراکنده است ولی از لحاظ اینکه بخواهد محدودیت‌هایی اعمال شود تا بگوییم چون تولید برق کم است پس باید خاموشی اعمال کنیم به هیچ عنوان اینطور نیست.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها