امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28760
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش در جلسه امروز کنفرانس مطبوعاتی خود، گفت: دلیل اصلی جلسه امروز مبنی بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش در جلسه امروز کنفرانس مطبوعاتی خود، گفت: دلیل اصلی جلسه امروز مبنی بر برنامه‌های تیم ملی است و می‌خواهیم نقطه نظراتمان را در مورد راه‌های آماده سازی بیان کنیم.

وی افزود: قبل از اینکه فصل قبل به پایان برسد اردیبهشت‌ماه برنامه‌هایمان را به سازمان لیگ دادیم تا برای فصل جالی برنامه مناسبی داشته باشیم. یکی از نقاط اصلی و مهم این برنامه این بود که لیگی را 21 تیر آغاز کنیم تا زمان مناسبی برای آماده‌سازی داشته باشیم. بزرگترین مشکل آنجا آغاز شد که 21 تیر لیگ شروع نشد و متأسفانه طبق برنامه که امروز از سازمان لیگ در دست داریم شرایط بسیار نابسامان و بد است.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: اگر طبق این برنامه جلو برویم استقلال در سه ماه اول سال 4 بازی خود را به خاطر بازی‌های آسیایی برگزار نمی‌کند. می‌خواهم در این مورد کلمه درستی انتخاب کنم و آن این است که این تصمیم بسیار نامسئولانه است. این چیزی نبود که قولش را به ما دادند و این مسئله‌ای نیست که هواداران ایرانی استحقاقش را داشته باشند. فقط دو مثال برایتان زدم که بگویم چه مشکلاتی گریبان تیم ملی را گرفته است.

کی‌روش با اشاره به لغو اردوی پرتغال تأکید کرد: متأسفانه می‌خواستیم در پرتغال اردو بزنیم که به دلیل کمبود منابع مالی این مسئله لغو شد. از این اتفاق بسیار ناراحت هستم و اعتقاد دارم دغدغه هواداران ایرانی نیز هست. پس از جانب تیم ملی و شخص خودم اعلام می‌کنم وقتی برنده می‌شویم خیلی‌ها برای انداختن عکس یادگاری جلو می‌آیند اما برنامه‌ها و توقعات ما را برآورده نمی‌کنند. من و دستیارانم وقتی به کشورمان رفتیم بدون داشتن اسکناس و پولی فقط عکس یادگاری در جیب داشتیم. هیچ جای دنیا عکس یادگاری را جای پول قبول نمی‌کنند.

وی افزود: امروز می‌خواهم بار دیگر نظراتم را در مورد آماده‌سازی تیم ملی با رسانه‌ها و هواداران مطرح کنم. امیدوارم حمایت مناسبی از جانب لیگ داشته باشیم چرا که این تقویم و برنامه‌ریزی مناسب نیست. وقتی 4 راند مختلف بازی‌های آسیایی در روز لیگ انجام می‌شود چه انتظاری می‌توان داشت.

کی‌روش در ادامه گفت: برای شما سه مثال زدم. لیگ امسال 21 تیر شروع نشد، برنامه سالیانه بسیار نامناسب است و اولین اردوی ما به خاطر مشکلات مالی لغو شد اما از آنجا که ایمان دارم هواداران ایرانی استحقاق بسیار بیشتری دارند و به خاطر اینکه اعتقاد دارم هواداران توقعشان از تیم ملی بسیار بالا است راهم را در این مسیر با قدرت ادامه می‌دهم و مسئولیتم را می‌پذیرم. در نظر بگیرید وقتی که از ایران برای کار خارج می‌شوم بدون دریافت هیچ پولی ماه‌ها به وظیفه‌ام عمل کردم مثل خیلی‌ها نیستم که در زمان جنگ عقب بروم و جلو نیایم و زمان مبارزه به عنوان رهبر همیشه جلوی صف مقابل مبارزه‌کنندگان ایستاده‌ام به خاطر اینکه به کارم ایمان دارم و به همین دلیل برنامه‌ام را ارائه می‌کنم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها