امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 28771
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت دخانیات، معصوم نجفیان اظهار داشت: در تیرماه امسال دو میلیارد و 12 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت دخانیات، معصوم نجفیان اظهار داشت: در تیرماه امسال دو میلیارد و 12 میلیون نخ تولید شد که در مقایسه با تولید یک میلیارد و 593 میلیون نخ در مدت مشابه سال گذشته، 26 درصد افزایش را نشان می‌دهد که تمام این افزایش تولید در راستای صادرات صورت گرفته است.

وی ادامه داد: حلقه مفقوده صنعت دخانیات در طول 76 سال فعالیت تولیدی، صادرات بوده است و افزایش تولید شرکت فقط مختص داخل نیست، بلکه هدف صادرات کالای دخانی است.

نجفیان با بیان اینکه صادرات به عنوان موتور محرکه اقتصاد و رمز بقای کشورها در بازارهای جهانی نقش مهمی را در عرصه اقتصاد جهانی ایفا می کند، تصریح کرد: بر اساس توافق و اقدام صورت گرفته، اولین محموله سیگار ایرانی به زودی وارد بازار جهانی خواهد شد که این اقدام می تواند ضمن ارزآوری برای کشور، نقش عمده‌ای در تجارت خارجی سیگار ایفا کند، زیرا برجسته کردن صادرات در فرآیند تولید محصولات علاوه بر رونق فعالیت‌های اقتصادی و تولید کالاهایی متناسب با ذائقه‌هایی فراتر از مرزهای داخلی، رونق تجارت جهانی را نیز به همراه دارد.

مدیر عامل شرکت دخانیات با بیان اینکه فناوری نانو، فناوری زیستی و فناوری اطلاعات سه قلمرو علمی است که انقلاب سوم صنعتی را شکل می‌دهد، اضافه کرد: شرکت دخانیات نیز وارد این قلمرو علمی کارآمد در تولید سیگار شده است و برای اولین بار در تاریخ صنعت دخانیات به زودی تولید سیگار با فناوری نانو در مجتمع دخانیات مازندران صورت خواهد گرفت. این امر در راستای ارتقای کمی و کیفی محصولات دخانی انجام می‌شود و می‌تواند نقش بزرگی را در مبارزه با قاچاق کالای دخانی داشته باشد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها