امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2879
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 140
احمد ربیع‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره پاکسازی مناطق آلوده استان تهران به معتاد‌های پرخطر اظهار داشت: بعد از پاکسازی دره فرحزاد از ...

احمد ربیع‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره پاکسازی مناطق آلوده استان تهران به معتاد‌های پرخطر اظهار داشت: بعد از پاکسازی دره فرحزاد از 202 معتاد پرخطر در سال گذشته در دو مرحله دیگر نیز در سالجاری نسبت به پاکسازی مناطق آلوده به معتادها اقدام شد.

وی ادامه داد: در 11 فروردین حدود 524 نفر از معتادهای سطح شهر تهران جمع آوری شدند که از این تعداد 383 نفر در مرکز شفق تحت درمان و نگهداری هستند.

ربیع‌زاده بیان داشت: روز گذشته نیز حدود 750 نفر از معتادهای شهر تهران در دروازه‌غار،‌میدان شوش و فرحزاد جمع آوری و حدود 620 نفر به مرکز شفق برای غربالگری منتقل شدند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران یادآور شد: براساس ماده 16 مبارزه با مواد مخدر، معتادهایی که پرخطر برای جامعه شناخته شوند براساس حکم قضایی از یک تا سه ماه نگه‌داری می‌شوند.

ربیع‌زاده یادآور شد: از مردم انتظار داریم که بعد از پاکسازی مناطق آلوده به معتاد‌های پر خطر در این محل‌ها حضور پیدا کنند تا جولان معتادها در محل‌های پاکسازی شده کمتر شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها